Sängbord 1 par

Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, enligt uppgift inköpta på Blidners, 1970-tal, fanerade med björk och masurbjörk, bredd 53 cm, djup 43,5 cm, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

844059

2020-11-23