Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, enligt uppgift inköpta på Blidners, 1970-tal, fanerade med björk och masurbjörk, bredd 53 cm, djup 43,5 cm, höjd 56 cm.
Bruksslitage.
844059
2020-11-23