Nanny Still flaska

Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, grönt färgat glas, höjd ca 32 cm

invändigt smutsig

844060

2020-11-25