Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, grönt färgat glas, höjd ca 32 cm
invändigt smutsig
844060
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här