Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, 18K, vitguld, otydliga svenska stämplar, mindre enstensmodll med briljant ca 0.14 ct, stl ca 16 1/54 jmfr 51, vikt ca 2.0 g.
Bruksslitage. Karatangivelse enligt gravyr.
844061
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här