Théophile Robert färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THÉOPHILE ROBERT (1879-1954), färglitografi, komposition, signerad och numrerad 152/200, 54x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

844067

2020-11-25