Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ADOLF JULIUS BERG (1820-1873): skymningslandskap med ruin och båt, olja på duk, signerad och daterad 1859, 62 x 94 cm.
Färgbortfall, repor, retuscher.
844070
2020-11-23