Adolf Julius Berg

Adolf Julius Berg
Adolf Julius Berg
Adolf Julius Berg
Adolf Julius Berg
Adolf Julius Berg
Adolf Julius Berg

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

ADOLF JULIUS BERG (1820-1873): skymningslandskap med ruin och båt, olja på duk, signerad och daterad 1859, 62 x 94 cm.

Färgbortfall, repor, retuscher.

844070

2020-11-23