Lennart Jirlow
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "Ateljén/L´Atelier", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 79/380, färglitografi, Arches, bildmått ca 45x54 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Gulnader
844090
2020-11-24