Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Ateljén/L´Atelier", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 79/380, färglitografi, Arches, bildmått ca 45x54 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus

Gulnader

844090

2020-11-24