Vägglampa art deco

Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, art deco, 1930/40-tal, slipat glas, dekor av kivnnofigur, höjd 28 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage

844097

2020-12-05