Sängbord SMF

Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF
Sängbord SMF

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, sängbord, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahogny, en låda i sargen, beslag av mässing, stämplade undertill, höjd ca 70, 68x42 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ena sängbordet något ostadigt

844103

2020-12-05