Vincent Stoltenberg Lerche oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

VINCENT STOLTENBERG LERCHE (Norge, 1837-1892): Motiv av grötätande tomte med skata på stalldörr, signerad Vinc. St. Lerche 1870, olja på pannå, ca 27,5x22 cm

Zustandsbeschreibung

844112

2020-11-30