Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGURD PERSSON, fat, Cultura Metal, märkt, signerad och numrerad 02, rostfri metall, ca 45x45 cm
Orginalkartong medföljer
844116
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här