Sigurd Persson fat

Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD PERSSON, fat, Cultura Metal, märkt, signerad och numrerad 02, rostfri metall, ca 45x45 cm

Orginalkartong medföljer

844116

2020-11-23