Alvar & Aino Aalto skrivbord

Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR & AINO AALTO, skrivbord med hurts, stol,1900-talets andra hälft, fanérat i björk, stol modell 65 skrivbord modell 81B, hurts modell 297, 5 lådor, bordets höjd ca 71, 152x76, hurtsens höjd 65, 55x38 cm

Blekt, bruksslitage

844123

2020-11-24