Spegel jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, jugend, bemålad, dragknoppar i mässing, dragringar i patinerad metall, höjd ca 192, 110x56 cm
Nyckel saknas, lös uppsats, senare bemålning o dragknoppar, ytskador, färgbortfall
844124
2020-11-24