Spegel jugend

Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend
Spegel jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, jugend, bemålad, dragknoppar i mässing, dragringar i patinerad metall, höjd ca 192, 110x56 cm

Nyckel saknas, lös uppsats, senare bemålning o dragknoppar, ytskador, färgbortfall

844124

2020-11-24