Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, höjd 71, 150x100 cm
Smärre bruksslitage
844127
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här