Superellips matbord

Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, höjd 71, 150x100 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage

844127

2020-11-24