Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, höjd 71, 150x100 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
844127
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner