Semi 60 taklampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CLAUS BODERUP & TORSTEN THORUP, "Semi 60", takarmatur, Gubi, Danmark, vitlackerad skärm i "Matt Black", diameter 60 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, ojämnheter/bucklor på skärm, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
844138
2020-11-30