Per Enoksson

Per Enoksson
Per Enoksson
Per Enoksson
Per Enoksson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ENOKSSON (född 1965): Komposition,
signerad och daterad a tergo Per Enoksson -01, mixed media på skiva, ca 67x36,5 cm

Kantnagg

844146

2020-11-23