Skål Devez art nouveau
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, glas, tidigt 1900-tal, art nouveau, signerad Devez, Frankrike, aningen oregelbunden form, relieffdekor med skogslandskap och lekande björnar, höjd 10 cm
Sannolikt senare nedslipning
844164
2020-11-30