Oidentifierad konstnär
2020-11-30
844168
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vattenfall, signerad samt daterad 87- akvarell, ca 71x52 cm
Ej examinerad ur ram