FILIP WEINER - självporträtt etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FILIP WEINER (1904-1986): "Självporträtt, signerad samt daterad Filip Weiner -49, numrerad 5/80, etsning, bildyta ca 35x21 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

844176

2020-11-30