Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, 1930-tal, sk grenmöbel, bemålat trä, bestående av bord, soffa, 2 karmstolar, bänk, bordets mått höjd ca 70, 75x115, soffans längd 168, sitthöjd 45 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålad, smärre skador, angripna fotändar

844181

2020-11-24