Arne Jacobsen stolar 6 st
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ARNE JACBOSEN, stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, Fritz Hansen, etikettmärkta samt numrerad 0165, stapelbara, sitthöjd 45 cm
Kuntoraportti
Smärre fanérsprickor
844205
Päivämäärä:
2020-11-24