Väggpendyl sign. L J Sandberg

Väggpendyl sign. L J Sandberg
Väggpendyl sign. L J Sandberg
Väggpendyl sign. L J Sandberg
Väggpendyl sign. L J Sandberg
Väggpendyl sign. L J Sandberg
Väggpendyl sign. L J Sandberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, urtavla signerad LJ Sandberg, förgylld, bredd: 48, höjd ca 84 cm

Förgyllning med slitage/bortfall, skyddsglas längst ner med fel mått, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

844216

2020-11-30