Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, "Myran", 4 st, 1950/60-tal, Fritz Hansen, stålunderrede, sitsar fanérade i valnöt, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage
844218
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här