Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ARNE JACOBSEN, stolar, "Myran", 4 st, 1950/60-tal, Fritz Hansen, stålunderrede, sitsar fanérade i valnöt, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
844218
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner