XXe Siècle nr 45

XXe Siècle nr 45
XXe Siècle nr 45
XXe Siècle nr 45
XXe Siècle nr 45
XXe Siècle nr 45
XXe Siècle nr 45

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XXe Siècle, 1 vol, nr 45, dec 1975, innehållande 2 originallitografier i färg av Roberto Matta samt Man Ray

Pärm med slitage

844220

2020-11-23