XXe Siècle nr 39

XXe Siècle nr 39
XXe Siècle nr 39
XXe Siècle nr 39
XXe Siècle nr 39
XXe Siècle nr 39
XXe Siècle nr 39

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XXe Siècle, 1 vol, nr 39, dec 1972, innehållande 2 originallitografier i färg av Sonia Delaunay samt Maurice Estève

Pärm med slitage

844221

2020-11-23