Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
XXe Siècle, 1 vol, nr 35, dec 1970, innehållande 2 originallitografier i färg av Marino Marini samt Anna-Eva Bergman
Zustandsbeschreibung
Pärm med slitage
844223
2020-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner