XXe Siècle nr 35

XXe Siècle nr 35
XXe Siècle nr 35
XXe Siècle nr 35
XXe Siècle nr 35
XXe Siècle nr 35
XXe Siècle nr 35

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

XXe Siècle, 1 vol, nr 35, dec 1970, innehållande 2 originallitografier i färg av Marino Marini samt Anna-Eva Bergman

Zustandsbeschreibung

Pärm med slitage

844223

2020-11-23