Johannes Collin skulptur

Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANNES COLLIN (1873-1956): "Marie Claire enfant", signerad och daterad J Collin 1910, patinerad brons, gjutarstämpel L Rasmussen Köpenhavn, höjd 10 cm

844228

2020-11-24