Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, ett par, GAB 1930-tal,
för 2 ljus vardera. Tenn och mässing. Diameter ca 22 cm.

bucklor

844235

2020-11-30