Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, ett par, GAB 1930-tal,
för 2 ljus vardera. Tenn och mässing. Diameter ca 22 cm.
bucklor
844235
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här