Soppslev 1800-tal silver

Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver
Soppslev 1800-tal silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS HINDRIC UNGER, soppslev, silver, Västervik 1818, längd ca 36 cm, vikt ca 235 g

Monogram, slitage

844237

2020-11-23