Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTURER, 2 st, gips, 1900-talets andra hälft, antikiserande kvinnofigurer, en märkt Glyptoteket Ny Carlsberg Köpenhamn, höjd 20 resp 27 cm inkl. socklar
Smärre färgbortfall och nagg
844242
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här