Skulpturer 2 st

Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st
Skulpturer 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, gips, 1900-talets andra hälft, antikiserande kvinnofigurer, en märkt Glyptoteket Ny Carlsberg Köpenhamn, höjd 20 resp 27 cm inkl. socklar

Smärre färgbortfall och nagg

844242

2020-11-24