Erik Höglund vaser samt skålar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 14 dlr, bestående av vaser samt skålar, grön glasmassa med luftbubblor, delvis signerade samt numrerade, höjd 8-25,5 cm

844245

2020-11-24