Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ERIK HÖGLUND, 10 dlr, bestående av vaser samt skålar, röd glasmassa med luftbubblor, delvis signerade samt numrerade, höjd 9-25,5 cm
Zustandsbeschreibung
844251
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner