Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK HÖGLUND, 14 dlr, bestående av vaser samt skålar, grå glasmassa med luftbubblor, delvis signerade samt numrerade, höjd 10-27 cm
2 med smärre kantnagg
844254
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här