Erik Höglund vaser samt skålar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 14 dlr, bestående av vaser samt skålar, grå glasmassa med luftbubblor, delvis signerade samt numrerade, höjd 10-27 cm

2 med smärre kantnagg

844254

2020-11-24