Autografer samt PR-material Harry Potter
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUTOGRAFER samt PR-MATERIAL från filmen "Harry Potter och de vises sten", 2001, autografer av Daniel Radcliff, Emma Watson samt Rupert Grint
PROVENIENS: Signerade vid intervju tillfälle av filmjournalisten Gunnar Rehlin
Med dedikation
844265
2020-11-23