Autografer samt PR-material Harry Potter

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUTOGRAFER samt PR-MATERIAL från filmen "Harry Potter och de vises sten", 2001, autografer av Daniel Radcliff, Emma Watson samt Rupert Grint

PROVENIENS: Signerade vid intervju tillfälle av filmjournalisten Gunnar Rehlin

Med dedikation

844265

2020-11-23