Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, mässing, mitten av 1900-talet, diam ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen anlöpningar, repor
844266
2020-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner