Taklampa mässing

Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, mässing, mitten av 1900-talet, diam ca 24 cm

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen anlöpningar, repor

844266

2020-11-30