Ljusstakar silver
2020-11-23
844269
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par+1, silver, 1970-tal, olika tillverkare bl a Ceson, fylld fot, höjd 15,5-20 cm
En ljusstakar, smärre bucklor, en ljuspipa m buckla