Patrick Johansson blandteknik

Patrick Johansson blandteknik
Patrick Johansson blandteknik
Patrick Johansson blandteknik
Patrick Johansson blandteknik
Patrick Johansson blandteknik
Patrick Johansson blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

PATRICK JOHANSSON, utan titel, blandteknik på duk, signerad och daterad Patrick -2007, ca 143x220 cm

Smärre ytslitage

844272

2020-11-23