Bordspendyl empirestil

Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil
Bordspendyl empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, empirestil, brännförgylld brons, dekor med kvinna intill böcker, höjd ca 32, 24x9 cm

Bruksslitage, saknar glas vid urtavlan, medföljer lös del till krön, nyckel medföljer, funktionen garanteras ej

844277

2020-12-01