Allan Friis

Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis
Allan Friis

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALLAN FRIIS, "I karantän", olja på duk, signerad, daterad 2006, bildmått 93,5x130 cm

Katalog "Tillbakablick 1950-1998", Friis Bok- och konstförlag, 2001 samt bildförteckning över målningar 2006 (när "I karantän" köptes) medföljer

Framstår i gott skick

844282

2020-12-06