Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, Prof. d:r Krauses Handels- och Samfärdsglob, 1900-talets första hälft, lackerad granträ, inbyggd kompass, höjd ca 53

Bruksslitage

844284

2020-12-01