Klubbat för:
7 800 SEK
4 000 SEK
LOTTA HORN, "Nocturnus", adventsljusstake, Reijmyre, mässing, dekor av hästar, botten med inpressade stämplar, höjd ca 5, längd 45 cm, medföljer originalförpackning
Bruksslitage
844294
2020-12-01