LOTTA HORN - Nocturnus

LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus
LOTTA HORN - Nocturnus

Klubbat för:

7 800 SEK

4 000 SEK

LOTTA HORN, "Nocturnus", adventsljusstake, Reijmyre, mässing, dekor av hästar, botten med inpressade stämplar, höjd ca 5, längd 45 cm, medföljer originalförpackning

Bruksslitage

844294

2020-12-01