John ERIK Franzén Hells Angels of California

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", färglitografi, 1990, signerad JEF, numrerad 103/360, bladmått ca 51x62cm

844302

2020-11-23