Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld mässing, behängda med olikslipade prismor, undertill med stiliserande kvinnoansikten, höjd ca 24, djup ca 24 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, nagg

844303

2020-12-02