Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, tvådelat, bemålat, 4 st senare iläggskivor á 60 cm vardera, höjd ca 74, diameter 125 cm, bommarnas läng 118 cm

Slitage, senare bemålning, renoverat, längre bommar saknas

844307

2020-11-23